אורלי עיצבה את ביתי המשופץ בהרצליה. אני ממליצה בחום! היא מקצועית. יש לה שפע רעיונות מעניינים והעיקר – יחס אישי מכל הלב. היה תענוג לעבוד יחד.

ברכה גבלן

נעזרתי באורלי לביצוע שינויים מהותיים בבית והתוצאה מעולה! בחיים לא הייתי חושבת על הפתרונות הגאוניים שלה שלה לבעיות אחסון ! עיצוב האמבטיות, תכנון הארונות ובחירת החומרים מושלמים.

Dana Lupu

לפני 4 שנים החלטתי לשפץ את הדירה המיושנת שלי. אני מהנדס אזרחי במקצועי והמחשבה הראשונה הייתה לתכנן את כל השיפוץ בעצמי, כולל עיצוב פנים (חלוקת החללים, מיקום פתחים- חלונות, דלתות, חיפויים, ריצופים, מטבח, אביזרים סניטאריים, גופי תאורה, מיקום אביזרי חשמל ותאורה וכו’). למזלי החלטתי בכל זאת לברר מחירים של עיצוב פנים, מתוך מודעות שמי שעוסק בתחום, מן הסתם מסוגל לקחת כל שטח נתון ולתת פתרונות של מקסום והתאמה לדרישות ולרצונות ואפילו לחלומות של הלקוח, בצורה מיטבית. אז לאחר חיפוש קצר בגוגל, פניתי לאורלי כדי לקבל הצעת מחיר לתכנון ועיצוב הפנים של הדירה לקראת השיפוץ. כבר בשיחת הטלפון, אורלי מיד נכנסה לי ללב, הגישה שלה וההבנה שלה את הצרכים והדרישות שלי פשוט הבהירו לי שאין בכלל מה לחשוב פעמיים, אני עומד מול מקצוענית עם רגישות מדהימה. אורלי מיד ראתה את מה שאני אפילו לא הצלחתי לדמיין וכבר מהסקיצה הראשונית ידעתי שאני בר מזל. או קיי, מבחינתי העניין, כמובן, סגור, ואורלי הולכת לעצב לי את הבית. לאחר שלב הסקיצות ובחירת חלוקת החללים בדירה, קיבלתי מאורלי כתב כמויות מסודר ובו כל מה שנדרש כדי לקבל הצעות מחיר מסודרות מקבלני ביצוע. כתב כמויות הוא קריטי על מנת לשלוט בתקציב השיפוץ, גם בשלב קבלת הצעות המחיר (ניתן כך לבצע השוואת מחירים לכל סעיף ואפילו להתמקח על סעיפים מסוימים עם הקבלנים) וכמובן מקנה שליטה מלאה בשלבי הביצוע השונים, שכן כל שלב שמסתיים לשביעות רצוני, אני מאשר בחשבון, ממש בהתאם לסעיף מתוך כתב הכמויות. אבל מה שגיליתי בהמשך, הותיר אותי עד היום מוקסם ואסיר תודה על הגורל שהפגיש אותי עם אורלי. במקצועיות רבה, אורלי ליוותה את כל שלבי הביצוע של השיפוץ, ובכל שאלה של הקבלן, החל מבאיזו תצורה להדביק את הקרמיקה בקיר, או היכן לבצע את חיתוך האריחים, איך צריך להיראות המפגש בפינה עם הבליטה, היכל לקבע את האינטרפוץ במקלחת וכל מיני מצבים ופרטים קטנים שלגביהם נדרשת החלטה, אורלי תמיד הייתה זמינה, בוודאי בטלפון ואפילו כשהמצב דרש, עשתה את כל הדרך אל הדירה באותו יום, כדי לא לעכב את הקבלן, ונתנה פתרונות לכל פרט. שלא לדבר על ימי עבודה שהייתי נאלץ להחסיר כדי לפקח על עבודת הקבלן ולתת מענה לשאלות שלו, שאת כל הצרה הזו, חסכה אורלי ממני, ויכולתי פשוט להתרכז בעבודה שלי, ללא דאגות כלל. ברור לי, שאילו הייתי מנסה לעשות את זה לבד, הבית לא היה נראה מושלם, כפי שיצא! לא מובן מאילו. בכלל לא! ועל כך אני מברך על מזלי הטוב, וממליץ בחום לכל מי שמשקיע בשיפוץ, לא לחשוב פעמיים ולפנות לאורלי כדי שהשיפוץ וההשקעה יניבו את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. כי אורלי פשוט מסוגלת לעשות את זה. וזה שכבונוס היא פשוט מקסימה, אמרתי?

Lion Levy

התחלנו לבד, כמו כולם, אפילו השקענו ויצרנו בעצמנו מודל תלת מימד של הבית בבניה. מספר שבועות לפני מועד האישור של התוכניות האדריכליות (שלב ראשון מני רבים), ואחרי מספר פגישות עם גורמים מקצועיים (תכנון מטבח או מומחית תאורה, למשל), המסקנה הייתה ברורה: כדי באמת לעמוד באתגר, למצוא פתרונות יצירתיים במסגרת המגבלות, ובאמת להגשים את חלומותינו כמה שניתן (בתוך מסגרת התקציב) – אנו זקוקים לליווי מקצועי (הרי לא נייצג את עצמנו בבית משפט, לשם כך ניעזר בעו״ד) אבל מי תתאים? איך נאתר מעצבת ונבחר אחת שתלווה אותנו? האם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו בכלל מעצבת פנים? האם באמת היא תצליח למצוא חלופות שלא חשבנו עליהן? האם היא תעמוד בציפיות ותצדיק את ההחלטה? אחרי שיחות עם מספר מעצבות מהאזור שלנו, שפר מזלנו והגענו לידיה המקצועיות והמקסימות של אורלי! הקליק היה עוד מהפגישה הראשונה, וזה מתחיל וממשיך בגישה ובמסירות. עד עכשיו אורלי עולה על הציפיות שלנו בכל שלב, וזה אומר הרבה אם רק לפני זמן קצר לעבוד עם מעצבת בכלל לא היה בתוכנית. אז אם יש עוד ספק שהגעתם למקום הנכון, אני זמין בפרטי לשתף עוד מהחוויות שלנו ומקווה שעוד הרבה ירוויחו מהעבודה איתה כמונו 🤝👍

Gal Rozov

אנחנו שמחים להמליץ על אורלי גלנץ כמעצבת פנים. אורלי ליוותה את שיפוץ הבית שלנו מרגע התכנון ועד לתמונה האחרונה. בסבלנות רבה וגמישות בנתה איתנו בתכנון יעיל מרחב חדש, מרווח, חמים שתואם בדיוק את צרכינו וחלומנו. עיצוב הבית נעשה ללא פשרות על טעמנו האישי ובהתאמה לחומרים חדשים, מראה עדכני, אלגנטי ונקי. אורלי ידעה לשלוט בידע אודות איכות חומרים, חידושים בתחומי העיצוב והבנייה השונים, ויצירתיות. זכינו לאורך כל הדרך ליחס אנושי, חברי, זמינות, וחמימות. מומלצת בחום♥️

מיכל וחזי עוז

© All Rights Reserved